Nagrody specjalne

Fundacja przyznaje Nagrody Specjalne w ramach różnorodnych
konkursów artystycznych.

XXI Dni Brytyjskich Lubin 2019

Nagrodą była realizacja studyjna nagrania wybranych utworów, przygotowanych w trakcie nagrody Centrum Artystyczno-Edukacyjnego ZG-MUZYK – warsztatach wokalnych.

Laureatami Nagrody Fundacji zostali Jakub Wasielewski oraz Emilia Turbak.

XIX Dni Brytyjskich Lubin 2017

Laureatami Nagrody Fundacji zostały Angela Maszczak oraz Maja Cieślak

Konkursu „PREWENCJA TEATRALNA” 2016 organizowany przez Komedę Powiatową Policji w Lubinie oraz Fundację

Nagrodą były warsztaty aktorskie dla zwycięskiej grupy. I miejsce otrzymała młodzież z Zespołu Szkół Integracyjnych w Lubinie  z pokazem pt. „Ty możesz być następny”.

XVIII Dni Brytyjski Lubin 2016

Laureatką nagrody została Izabela Kuszyńska

XVII Dni Brytyjskich Lubin 2015

Nagrodą było skomponowanie utworu muzycznego dla Laureata, realizacja nagrania utworu przez Laureata w studio nagraniowym oraz udostępnienie zrealizowanego materiału na kanale Youtube Fundacji oraz na profilu na portalu Facebook.

Laureatem Fundacji została Joanna Dubińska.