O fundacji

FuZjA

Fundacja Zjednoczonych Artystów FuZjA to organizacja powstała w 2014r. z inicjatywy Justyny, Krzysztofa i Doroty Gumiennych – znanych i cenionych w regionie artystów i animatorów kultury. Fundacja zajmuje się powoływaniem nowych zespołów artystycznych, organizowaniem projektów kulturalnych oraz szkoleń i warsztatów. Dla Zarządu Fundacji niezwykle ważny jest rozwój kulturalny młodych ludzi, poprzez wprowadzanie ich w świat sztuki. W swoich projektach często łączymy artystów z dorobkiem z artystami, którzy nie są rozpoznawalni. Fundacja tworzy platformę wymiany twórczej artystów z różnych dziedzin, tworząc nową jakość. Działania Fundacji mają charakter lokalny, ale także ogólnopolski i międzynarodowy.

Zarząd Fundacji

Dorota Gumienna